Me Lugë

Shitëse, Kamarier

	 	 

melugë është brend i ri i restorantit në Prishtinë. MeLugë eshte restorant i shërbimit të shpejtë të pjatave tradicionale kosovare. Vetë emri i restorantit tregon edhe konceptin e menduar te tij, e që është në shërbimin e ushqimit i cili hahet me lugë. Fokus specifik i brendit do të jetë shërbimi i ushqimit të shëndetshëm, i cili është pjesë ditore e çdo tavoline kosovare. 

Me luge eshte duke kerkuar: 

  • Shitese;
  • Kamarier.

Kualifikimet e kerkuara per keto pozita jane: 

  1. Aftesi ne pune ekipore 
  2. Aftesi organizative 
  3. Pervoja e mehershme e obliguar (2 vite pervoje pune). 

Te gjithe te interesuarit qe deshirojne te aplikojne, na kontaktoni ne 048 111 701 ose 049 990 115 cdo dite pune nga ora 08:00h -16:00h si dhe ne instagram ose facebook. 

Ju mirepresim! 

Shikime 710
Kategoria Gastronomi
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC