Mery's food & coffee

Kamarier/e dhe shankist

	 	 
Mery's food & coffee me lokacion në Nene Tereza ne qender te Prishtinës, kërkon të zgjeroj stafin dhe kërkon punëtor në këto pozita:
  • Kamarier/Kamariere
  • Shankist

Kualifikimet e kerkuara per keto pozita jane: 

  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi;
  • Aftësi në punë ekipore;
  • Aftësi organizative;
  • Përvoja e punës është përparësi (jo obligative)
Nëse jeni të interesuar t'i bashkoheni ekipit tonë, na kontaktoni në numrin: 044 377 705
 
Shikime 1201
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC