Babylil

Dizajner/e Grafik/e

	 	 

Dizajner/e Grafik/e

Punësim i menjëhershëm

Kualifikimet:

  • tTë ketë njohuri pune për advertising, social media, brand identity design.
  • Të jetë i/e aftë të punojë me Adobe Illustrator, Photoshop, After Effects etjꓼ
  • Të jetë energjik, të ketë iniciativë, ide kreative dhe motiv për të mësuar gjëra të rejaꓼ
  • Të ketë njohuri të gjuhës anglezeꓼ
  • Të bashkëpunojë ngushtë me departamentin e Marketingut dhe Digjital Marketingutꓼ 

Të interesuarit të dërgojnë CV & Portfolion në emailin: admin@babylil.com

Per te aplikuar ose per informata shtese mund te na kontaktoni ne whatsapp +383 44 100 107

Shikime 1323
Kategoria Art & Dizajn
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC