Tiffany National Restaurant

Kamarier/e (2)

	 	 

Restauranti Tiffany National Restaurant shpallë konkurs për pozitën:

  1. Kamarier/e (2)

Detyrat:

  • Te kete pervoje pune si kamarier;
  • Te kete deshire dhe ambicje per te punuar;
  • Te jete i gatshem per te punuar me orar te zgjatur nese eshte nevoja si dhe me nderrime.

Kualifikimet:

  • Shkolla e mesme e perfunduar;
  • Pervoja e punes (e preferueshme);
  • Njohja e gjuhës angleze.

Të interesuarit mund të lajmërohen në ketë nr: tel apo viber:  049 281 100   ose tiffanyhotelpz@gmail.com

Shikime 913
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC