MCM Travel

Agjent/e i/e Shitjes

	 	 

Kompania MCM Travel shpall konkurs për:

Agjent/e i/e Shitjes

Orari: I plote

Përgjegjësitë e punës së agjentit të shitjes:

  • Të bisedoj me klientët për të përcaktuar nevojat e udhëtimit, buxhetet dhe preferencat;
  • Shet dhe koordinon transportin, akomodimin, udhëtimet dhe aktivitetet;
  • Këshillon klientët në lidhje me destinacionet;
  • Kontribon në përpjekjet e agjensionit për të përmbushur detyrat përkatëse sipas nevojes.

Kualifikimet:

  • Aftësi të mira ndërpersonale dhe të shitjes;
  • Njohuri të shkëlqyera kompjuterike;
  • Diplome Bachelor në Ekonomi, Turizëm, Biznes ose fusha të ngjajshme;
  • Aftësi në gjuhë Angleze.

Dërgoni CV-n tuaj në hr@mcm.travel apo kontaktoni ne numrin 045 24 24 24

Data e Skadimit: 25.07.2021

Shikime 3045
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC