Chop Sandwich

Ndihmës/e Kuzhine (2)

	 	 

POZITAT E LIRA:

Ndihmës/e Kuzhine (2)

Detyrat dhe përgjegjësitë: 

  • Pergaditja e sandwich-eve dhe ushqimeve ne menu;
  • Detyra të tjera rreth mirëmbajtjes së kuzhines.

KUALIFIKIME

  • Përvoja e punës si kuzhinier/e është e domosdoshme;
  • Pervoja e punës në restorante te shpejta është përparësi

MENYRA E APLIKIMIT

Dërgoni CV në e-mail tonë: chopsandwichclub@gmail.com , në Viber: +383 44 991 738 ose në rrjetet tona sociale:

Instagram: @chopsandwichclub

Facebook: /chopsandwichclub

Adresa: Hajdar Dushi, no: 42, Prishtine 10000, Kosovo

Afati i fundit per aplikim: 25 Korrik, 2021

Shikime 1892
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC