Four Points by Sheraton Pristina

Vende të lira pune (8)

	 	 

Njoftim

Ne kemi hapur vende të reja të punës!

Por "ne" nuk jemi thjesht një hotel i zakonshëm.

Ne kemi nevojë për ju që të na ndihmoni të transformojmë industrinë e mikpritjes në Kosovë pasi do të jeni në gjendje të praktikoni ekspertizën tuaj në një markë të njohur hoteli siç është Four Points by Sheraton, ne punojmë për t'i vendosur mysafirët tanë në radhë të parë dhe të jeni të sigurt se me platformën më të mirë të trajnimeve në botë të ofruara nga Marriot International, avansimi i juaj në karrierë është i sigurt. Kompania mbulon sigurimin shëndetësor për të gjithë të punësuarit e saj.

Four Points By Sheraton Prishtina hap këto vende të lira të punës

Data e shpalljes: 23.06.2021

Vendndodhja: Lagja Marigona, Prishtinë, Kosovë

Përgjegjësitë e detajuara të punës dhe kërkesat e punës mund t’i gjeni në platformen kosovajob.com:

Dokumentet për aplikim:

  • CV (rekomandohet modeli CV Europass)

Si të aplikoni:

Kandidatët e interesuar janë të ftuar të paraqesin aplikimin e tyre elektronik në gjuhe angleze, në versionin PDF në selim.luma@fourpointsprishtina.com me temën e e-mailit:

Emri, Mbiemri dhe Pozita.

Afati i aplikimit deri me datën 26.07.2021 në ora 18:00.

Vini re se vetëm kandidatët me listë të shkurtër do të kontaktohen dhe ftohen në fazën tjetër të rekrutimit.

Ju lutemi vini re se një kopje origjinale e dokumenteve të aplikacionit tuaj (dëshmi e përvojës në punë, diploma) mund të kërkohen për fazat e mëtutjeshme të rekrutimit).

Shikime 3323
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC