Klubi i Futbollit "2 Korriku"

Vende të lira të punës (3)

	 	 

Konkurs për tre vende pune në restaurantin e Klubit të Futbollit "2 Korriku" 

 
Në vazhdën e kompletimit të ambienteve dhe stafit të punëtorëve, Klubi i Futbollit "2 Korriku" shpallë konkurs për 2 kamarierë/e dhe 1 shankist/e, të cilët do të angazhohen në restaurantin pranë fushës kryesore të Klubit të Futbollit "2 Korriku". 
 
Të interesuarit për këto vende pune, mund të na kontaktojnë përmes email-it zyrtar si dhe llogarive zyrtare të klubit në rrjetet sociale. 
 
Për sa i përket të interesuarve për vendet e punës të lartcekura, ata duhet të përgatisin një CV, ndërsa përparësi do të kenë personat me përvojë pune.
 
'Email'info@2korriku.com 
'Facebook': FC 2 Korriku 
'Instagram': @fc2korriku
Shikime 2761
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC