Ikonë Studio

Asistentë të Kamerës (2), Teknikë të Ndriçimit (3)

	 	 

Ikonë Studio shpall konkurs për:

Asistentë të Kamerës (2)

  • Njohuri bazike te gjuhes angleze ne te folur;
  • Pervoje pune ne Set te Xhirimit ( film, reklame apo dokumentar);
  • Njohuri gjenerale te kameres dhe teknologjise;
  • Patent shofer te kategorise B.

Teknikë të Ndriçimit (3)

  • Njohuri bazike te gjuhes angleze ne te folur;
  • Pervoje pune ne Set te Xhirimit ( film, reklame apo dokumentar);
  • Njohuri te pergjithshme ne Elektrike dhe Ndriqim;
  • Patent shofer te kategorise B.

Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne ne email jobs@ikone-studio.tv

Afati i fundit per aplikim: 22 Korrik, 2021

Shikime 1420
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC