Renelual Tahiri Petrol

Vende të lira të punës (5)

	 	 

Pompa e derivateve Renelual Tahiri pika në Cagllavicë, Prishtinë shpallë konkurs për pozitën:

  1. Picamen;
  2. Kuzhinier/e
  3. Kamarier;
  4. Shankist/e;
  5. Ndihmës shankist/e.

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të jetë i sjellshëm dhe të kujdeset për kërkesat e klienteve;
  • Aftësi të mira në kuzhinë;
  • Të ketë përvojë pune;
  • Të jetë fleksibil dhe i shoqërueshëm.

Të gjithë të interesuarit për pozitat e lartëpërmendura mund të na kontaktojnë në numrin e telefonit 048 374 330 nga ora 08:00 deri në orën 18:00 dhe CV në emailin ermal.guri@renelualtahiri.com

Shikime 2012
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC