Energetic Kosova

Njohës të Gjuhës Flamane apo Holandeze, Njohës të Gjuhës Frënge

	 	 

Call Agents

“Energetic” shpall konkurs per vende te lira pune.

  • Njohes te Gjuhes Flamane apo Holandeze;
  • Njohes te Gjuhes Frenge.

Kompania Energetic kerkon entuziaste qe kane njohuri ne gjuhen Flamane apo Holandeze dhe Frenge. Kompani kjo me seli ne Europe, ofron kushte per te gjithe te interesuarit qe synojne te zhvillojne ambiciet e tyre ne kete drejtim.

Kerkesat e kompanise:

  • Te kete njohuri te mira te njeres nga gjuhet e lartepermendura;
  • Aftesi te mira komunikuese me klientet;
  • Informon klientet per kompanine;
  • Menaxhon dhe raporton tek personi pergjegjes;
  • Aftesi te menaxhoje kohen;
  • Eksperienca e meparshme ne fushe te ngjajshme eshte perparesi.

Dergoni CV tuaj tek energetickosova@gmail.com

Afati i fundit per aplikim: 22 Korrik, 2021

Shikime 1605
Kategoria Telekomunikim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC