QyqallaGroup

Fasader dhe Suvatues

	 	 

Konkurs Pune :

Kompania ‘’Qyqalla group’’ hap konkurs per dy lloj te pozitave :
Fasader dhe Suvatues ,te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numer te telefonit
049/652-561 ose 045/828-226

 

Shikime 835
Kategoria Ndërtimtari
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC