NTP Shehu

Vende të lira të punës (11)

	 	 

KONKURS PUNE

Fabrika për përpunimin e shkalleve nga druri “ SHEHU N.T.P” ne Parkun e Biznesit - Komoran, shpall konkurs për vende të lira pune si:

1.Mjeshtër për përpunimin e drurit (3)

  • Aftësi dhe pergjegjësi për prodhimin dhe përfundimin e produktëve të drurit duke përdorur makineri të avancuara, vegla dore;
  • Të jetë fleksibil dhe i përshtatshëm për punë në grup;
  • Preferohet te ketë përvojë pune.

2.Montera (3)

  • Aftësi për montim te produkteve te drurit si dhe matjet në teren;
  • Preferohet te ketë përvojë pune.

3. Saldues (2)

  • Preferohet te kete pervojë pune.

4.Ndihmës Mjeshtër (3)

Të interesuarit te dergojnë CV ne Email: shkallashehu@gmail.com ose mund te kontaktoni në numrat:  045 600 446 dhe 045 600 975

Adresa: Parku I Biznesit – Komoran

Afati i fundit per aplikim: 21 Korrik, 2021

Shikime 1749
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Drenas
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC