Pizza 11

Picamen (5)

	 	 

Me rastin e hapjes së pikës nga sektori i gastronomisë "Pizza 11" në Lipjan, shpall konkurs të punës për pozitat si vijon:

5 Picamen 

Kandidatët duhet të kenë përvojë pune paraprake, të jenë të sjellshëm, korrekt dhe të përgjegjshëm.

Lusim kandidatët e interesuar që CV-të e tyre t'i dërgojnë në e-mailin: liridoni.bahtiri@gmail.comose të lajmërohen në nr. e tel: 048 130 111

Shikime 335
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Lipjan
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC