Shishëm

Ndihmës/e në kuzhinë

	 	 

Për kompaninë tonë

Shishëm sh.p.k. eshte nje restorant i shpejte qe sherben sanduiç,  dhe ushqime te tjera te shpejta dhe te shendetshme. “Shishëm” ka nevoje per staf te perkushtuar ndaj punes dhe per nje sherbim sa me te mire ndaj klienteve tane.

Pozita: Ndihmës/e në kuzhinë

Kerkojme punetorë, me njohuri bazike ne degen e gastronomise per nje periudhe afatgjate dhe me mundesi avancimi.

Mosha: 18-25

Orari: 13:00 - 20:00 - Hene-Premte

Pagesa: 240€

Ushqimi pa pagesë

Eksperienca në kuzhinë është përparësi.

MËNYRA E APLIKIMIT

Personat e interesuar mund të vijnë çdo ditë nga ora 10:00 deri në orën 15:00 në “Shishëm” ose të na kontaktojnë në numrin 049 151 993

Adresa jonë: Rruga Tirana , Prime Group, Ndertesa C4/3 Lokali nr 9/

Shikime 1459
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC