SALT BISTRO

Kamarier/e, Shankist/e, Ndihmës/e Kuzhine

	 	 

Salt Bistro shpallë konkurs për këto pozita pune:

Kamarier/e:

  • Përvojë pune paraprake apo njohuri elementare;
  • I përgjegjshëm, komunikues dhe bashkëpunues.

Shankist/e:

  • Njohuri elementare në lëminë perkatese;
  • I përgjegjshëm, komunikues dhe bashkëpunues;

Ndihmës/e Kuzhine:

  •  Përvojë pune paraprake apo njohuri elementare në lëminë perkatese;
  • I përgjegjshem, komunikues dhe bashkëpunues.

Të interesuarit/at të dergojne CV-në në këtë email adrese: izushi_17@hotmail.com apo te kontaktojne ne numrin e telefonit +38344907070.

Afati i fundit per aplikim: 14 Korrik, 2021

Shikime 968
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC