Tiffany National Restaurant

Shankist/e

	 	 

Restauranti Tiffany National Restaurant shpallë konkurs për pozitën:

Shankist/e

 

Kandidatët preferohet të kenë përvojë pune adekuate si dhe aftësi të mira komunikimi. 

Te interesuarit te lajmerohen ne numrin e telefonit: +38344350550 deri me date 14 Korrik, 2021.

Shikime 724
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC