Lansomania

Depoist (3), Administratore (1)

	 	 

Lansomania - kompani e cila merret me prodhimin dhe shitjen e materialve per roleta kerkon:

  • Depoist (3)
  • Administratore (1)

Kualifiket e kerkuara per depoist:

  • Mosha prej 18 deri 25 vjec
  • Te kete te perfunduar shkollen e mesme
  • Te kete aftesi per pune ekipore
  • Te kete perkushtim ne pune.

Per aplikim na kontaktoni ne numrin e telefonit : +38344442068.

Kualifikimet e kerkuara per administratore:

  • Bachelor - Ekonomik (Administrim Biznesi ose Menaxhment Biznesi i prefereruar)
  • Njohuri te gjuhes angleze dhe gjuhes serbe (e preferuar)

Per aplikim per poziten administratore na dergoni CV-ne ne email-in
info@lans-company.com
Lokacioni i punes Llapnaselle, Prishtine.

Shikime 1559
Kategoria Administratë
Skadon 15 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC