Cineplexx International

Arkatar/e dhe Bileter/e

	 	 

Cineplexx Kosovo LLC

Zona e re Industriale, Veternik

10000, Prishtina

Registration No.: 810864232

Pristina, 04.05.2021

Pozita: Arkatar/e dhe Bileter/e

Keni dëshirë të punoni në një ambient dinamik? Atëherë bëhuni pjesë e ekipës sonë të Cineplexx në Prishtinë!

Gjithçka që ju duhet të ofroni është:

  • Vullnet pune
  • Shkathtësi organizative dhe komunikimi
  • Vetiniciativë
  • Të gatshëm të punoni me standarde dhe rregulla të një kompanie ndërkombëtare dhe
  • Të punoni në ekip

Çka ofrojmë ne:

  • Një ambient argëtues të punës
  • Kushtet e punës sipas ligjeve të Kosovës në fuqi
  • Mundësi zhvillimi në karrierë dhe
  • Shërbime shtesë nga kompania

Ju lusim që CV-të tuaja me fotografi personale t’i dërgoni në këtë e-mail deri më 12 maj: kinema-rks@cineplexx.eu

Shikime 2298
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC