Hotel Gorenje

Vende të lira të punës (10)

	 	 

Hotel Gorenje dhe Rainbow Café shpall konkurs pune per staff shtesë:

Hotel Gorenje:

  1. Kamarier/e - 2 vend i lirë
  2. Recepsionist/e – 2 vende të lira
  3. Mirëmbajtje të dhomave - 2 vende të lira

Rainbow Café:

  1. Kamarier/e – 2 vende të lira
  2. Mbikqyrës/e te këndi I lojërave – 2 vende të lira

Të interesuarit të kontaktojnë në numrin e telefonit 049 77 77 60

Shikime 2319
Kategoria Hoteleri
Skadon 23 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC