Allmakes Global Services, SIXT Rent a Car

Vende të lira të punës (7)

	 	 
Sixt rent a car  shpall konkurs për:
 • 1x Rental Agent
 • 2x Pranues të veturave

Detyrat:

 • Marrja me kërkesat e klientëve rreth rezervimeve dhe cmimeve te veturave
 • Shpjegimi rreth disponueshmërise se veturave se bashku dhe kostos se rentes
 • Plotesimi I dokumenteve te nevojshme dhe pranimi I pageses se klientit
 • Kontrollimi I rezervimeve ne baza ditore dhe pergaditja e veturave per ato rezervime

Kushtet për aplikim:

 • Pervoje pune se paku 1 vite me klient
 • Njohja e gjuhës Angleze
 • Aftesi pune ekipore dhe aftesi te mira komunikese
 • Te jeni të gatshem te punoni me orar fleksibil

Benefitet:

 • Kontrata pune sipas ligjeve ne fuqi
 • Pagesa permes bankes
 • Pagesa e atributeve sipas ligjeve ne fuqi
 • Trajnime jashte vendit

Të gjithë të interesuarit për këtë pozitë, CV-të e tyre me foto dhe referencat mund ti dergojnë në email adresën hr.allmakes@gmail.com


Allmakes Global Services me seli ne Parkun e Biznesit poashtu kerkon:
1. Shofer;
1. Organizues te parkingut;
1. Ndihmes depoist;
1.  Agjent Tregtar.

Benefitet:

 • Kontrata pune sipas ligjeve ne fuqi;
 • Pagesa permes bankes;
 • Pagesa e atributeve sipas ligjeve ne fuqi.
Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne nr. 045 121 001
Konkursi zgjat nga 07.06.2021-21.06.2021.
Shikime 1074
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC