Fishop

Kuzhinier/e, Kamarier/e, Ndihmës/e Kuzhine

	 	 
Restaurant Fishop Prishtina shpall konkurs për:
 
Kuzhinier/e;
Kamarier/e;
Ndihmës/e Kuzhine.
Kriteret:
  • Te kenë pervoje pune se paku 2 vite;
  • Mosha mbi 18 vjet.
Te interesuarit mund te na kontaktojne permes e-mail albin.zhubi@princecoffeeshops.com dhe ne nr e tel: +38348562562 deri me daten 07 Korrik, 2021
Shikime 371
Kategoria Gastronomi
Skadon 14 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC