Albi Fashion

Visual Merchandiser, Asistent/e i/e Shitjes (5), Depoist

	 	 

BËHU PJESË E EKIPIT TONË!


Albi Fashion pjesë e Albi Group, për të plotësuar nevojat e veta për dyqanet e MANGO, OKAIDI, GUESS kërkon kandidatë të motivuar, kreativ, të pasionuar ndaj modës dhe të interesuar për të zhvilluar karrierën në një ambient dinamik ndërkombëtar, atëherë që të aplikojnë për:


Visual Merchendiser m/f (1 pozitë)

Asistent i/e shitjes m/f (5 pozita)

Depoist m/f (1 pozitë)

Vendi i punës: Prishtinë

Kualifikimet:

  • Diplomë të shkollës së mesme,
  • Të ketë përvojë pune relevante,
  • Aftësi në menaxhimin e problemeve në situata të ndryshme,
  • Njohuri për trendët e fundit të modës,
  • Të jetë kreativ/e dhe të ketë aftësi për dizajn,
  • Shkathtësi të shkëlqyeshme komunikimi,
  • Të jetë energjik/e dhe me vetë iniciativë,
  • Të ketë njohje të mirë të gjuhës angleze.

Për të aplikuar, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj dhe dokumentet e tjera shoqëruese në e-mail adresën hr@albicenter.com duke shënuar në subjekt pozicionin për të cilin aplikonin jo më vonë se deri me datën 20.06.2021

Duke ju falënderuar paraprakisht për aplikimin tuaj, ju njoftojmë se vetëm kandidatët e përfshirë në listën e ngushtë do të kontaktohen për intervistë.

Shikime 938
Kategoria Shitje
Skadon 5 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC