Lips Caffe

Kamarier (3), Shankist, Gotalarës (2)

	 	 

Lips Caffe në Ulpianë kërkon punëtorë me këto pozita:

 • Kamarier (3)
 • Shankist (1)
 • Gotalarës (2)

Kamarier:

 • Përvojë pune paraprake (e preferueshme, jo e domosdoshme);
 • Mosha 20 - 30 vjec;
 • Komunikues dhe profesional me klientet.

Shankist:

 • Përvoja e punës në lëminë e njejtë (e domosdoshme);
 • Komunikativ dhe bashkëpunues.

Gotalarës:

 • Përvoja paraprake (jo e domosdoshme);
 • I gatshëm për punë;
 • Bashkëpunues me ekipin.

Të interesuarit le te kontaktojnë në këtë numër: 045 620 621 apo në instagramin tonë:  

https://www.instagram.com/lipscaffeulpiane/

Shikime 808
Kategoria Gastronomi
Skadon 18 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC