ECOINN

Agjentë në Teren

	 	 

Kompania Eco-Inn me përfaqësi Gjermane dhe Austriake kërkon

Agjentë në terren.

Mundësi trajnimi brenda dhe jashtë vendit si dhe avansim në karrierë.

Nuk kërkohet përvojë pune apo shkollim i lartë.
Nëse keni ambicie, deshirë dhe vullnet jeni në vendin e duhur.

Prioritet kanë ata që posedojnë patent shofer + makine personale ose në shfrytëzim.

Nr. kontaktues: 049945555
Email Adress: ecoinnkosovo@gmail.com

Shikime 2176
Kategoria Shitje
Skadon 18 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC