Studio Moderna

Video Editor

	 	 

KONKURS PUNE PER VIDEO EDITOR 

Studio Moderna është kompani internacionale që operon në mbi 20 vende të botës me pervojë pune më shumë se 20 vite. Brendet tona të mirënjohura nderkombetarisht janë: Dormeo, Delimano, Walkmaxx, TopShop, Wellneo, dhe Rovus. Bashkohuni me një nder kompanitë më elite në Kosovë që ofron ambient të këndshëm dhe komfort pune si dhe kushte për zhvillim karriere.

Çfarë presim nga ju?

  • Shpejtësi & Pervoje pune ne editim te videos;
  • Të jeni person kreativ në fushën e Videos & Dizajnit;
  • Njohuri profesionale ne programet e Adobe: Premiere Pro, After Effects;
  • Njohuri bazike ne programet : Adobe Illustrator , Adobe Photoshop;
  • I/e gatshëm për punë ekipore;
  • Aftësi dhe njohuri menaxhuese të punës në grup.

Për të aplikuar, dërgoni CV në apliko@studio-moderna.comku patjetër duhet të keni të përfshirë linkun e portofolios të punëve tuaja paraprake në këtë fushë.

Afati i fundit per aplikim: 04 Korrik, 2021

Shikime 1177
Kategoria Art & Dizajn
Skadon 19 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC