Bar10der

Kamarier/e, Banakier/e

	 	 

Hapet konkurs pune për pozitat e kamarierit dhe banakierit në lokalin "Bar10der", Rruga B, Prishtinë.

Të interesuarit të lajmërohen në numrin e kontaktit +38344510051 deri me datë: 03 Korrik, 2021

Shikime 335
Kategoria Hoteleri
Skadon 18 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC