Meridian Express

Vende të lira të punës (Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Gjilan)

	 	 

Vende të lira të punës

Me moton “n’derë t’shtëpisë”, Meridian Express operon me 41 dyqane në territorin e Kosovës me  qëllim të  vetëm që të shërbejmë  konsumatorët tanë në çdo lagje, duke ju kursyer kohën, duke ju ofruar produkte të freskëta dhe ambient shumë të këndshëm që promovon standarde të larta të mirëpritjes.

Fokusi ynë ndër vite vazhdon të mbetet zhvillimi i vazhdueshëm profesional i punonjësve dhe krijimi i një ambienti pozitiv dhe etik të punës, prandaj ne ju inkurajojmë që t’i bashkangjiteni familjes tonë në pozitat e lira si më poshtë:

 1. Arkëtar/e
 2. Sektorist/e
 3. Mirëmbajtës/e
 4. Mbikqyrës/e në Food Service
 5. Kuzhinier/e
 6. Asistent/e Kuzhinier/e
 7. Punëtor/e në Food Service
 8. Shitës/e
 9. Kamarier/e
 10. Sektorist/e ndërrimi i natës per pikat në Prishtinë (Pika Gazmend Zajmi dhe Rruga B) dhe pikën në  Fushë Kosovë.

Në pikat Grand Store dhe Qershia kërkojmë 3 arkëtare/e, 3 sektorist/e dhe shitës/e.

Pozitat me renditjen (a-i) janë të hapura në

 • Prishtinë,
 • Prizren,
 • Fushë Kosovë, dhe
 • Gjilan

Kurse  pozitat me renditjen (a-b) janë të hapura në  Ferizaj Gjakovë, Pejë dhe Mitrovicë.

Për më shumë informata lidhur me përgjegjesitë dhe detyrat klikoni në pozitat e mësipërme

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-në në e-mail adresën apliko@meridianexpress.com.

Konkursi do të jetë i hapur deri me 1 Korrik 2021.

Shikime 2681
Kategoria Të tjera
Skadon 16 ditë
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC