Tiki

Monter i Jashtëm

	 	 

KONKURS

1.Monter i jashtëm në Tiki Factory  (Fabrika e mobiljeve)

  • Mundësi për të punuar në projekte me renome botërore;
  • Mundësi per zhvillim professional;
  • Trajnime nga bashkëpunëtorët;
  • Ambient dinamik pune dhe staf te profesionalizuar.

Kandidatët e interesuar duhet të dërgojnë aplikacionin për punësim/CV në e-mail adresën:
info@tiki-ks.com 
Për informata shtesë mund të kontaktoni në numrin e telefonit: +383 49 666 676

Aplikacioni për konkurim mund të dorëzohet edhe fizikisht tek kompania TIKI Sh.P.K. Magjistralja Prishtinë – Ferizaj km 5.

Konkursi është i hapur nga data 02.06.2021 deri më 16.06.2021

 

Shikime 382
Kategoria Të tjera
Skadon 1 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC