RUBIN COMPANY

Vende të lira të punës

	 	 

Kompania “RUBIN SHPK” përfaqëson ekskluzivisht në Kosovë produktet Ecosoft.
Ecosoft është prodhuesi ndërkombëtar i sistememeve të trajtimit të ujit për pastrimin e tij me seli në Prizren shpall konkurs pune për agjent të shitjes për këto pozita :

Horeca (Hotele, Restaurante, Kafeteri),

B2B Biznes me Biznes,

B2C Biznes me Konsumatore,

Agjent të shitjes (vlen vetem per aplikues nga Prizreni dhe rrethina).

Detyrat dhe pergjegjesite:

  • Analiza e tregut dhe identifikimi i klientëve potencialë në bashkëpunim me strukturat e tjera për realizimin e shitjeve;
  • Shitja dhe prezantimi i produktit Ecosoft tek klientët rezidencialë;
  • Mirëmbajtja e marrëdhënieve me klientët ekzistues duke ofruar suport të vazhdueshëm;
  • Manaxhimi i procesit të shitjes nëpërmjet takimeve me klientë, prezantimit të BRAND-ve të produkteve dhe shërbimeve, identifikimit të nevojave të klientëve dhe ofrimit të zgjidhjeve;
  • Negocimi deri në mbyllje të kontratave me klientët.

Kualifikimet:

  • Mosha 23-36 vjet;
  • Të ketë të përfunduar arsimin e mesem;
  • Eksperiencë në fushën e shitjes në terren;
  • Patentë shoferi, kategoria B.

SI TE APLIKONI?

Nëse dëshironi të jeni pjesë e një skuadre energjike, të motivuar dhe profesionale dhe nëse plotësoni kushtet e mësipërme, Ju jeni personi që ne po kërkojmë!

Ju lutemi dërgoni CV tuaj në adresën: minire-rexhaj@hotmail.com ose ne nr e tel. 048-980-222 me se largu deri me 01 Korrik, 2021

Shikime 2808
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC