KAG Oil

Vende të lira pune në piken në Prizren

	 	 

KAG Oil e cila operon me derivate, market dhe restaurant e pozicionuar tek hyrja/dalja autostrades Prizren Veri shpallë konkurs për vende të lira të punës.

 • Arkatare/sektoriste per market,
 • Sherbyes me derivate,
 • Kamarier/e
 • Shankist/Shankiste
 • Kuzhinier/e
 • Ndihmes kuzhinier/e, 

Kushtet e punes:

 • Kontrate e punes
 • 8 ore pune
 • Transporti i siguruar
 • Ushqimi i siguruar
 • Punetor i rregullt (i regjistruar ne ATK)
 • Page neto (me te gjitha shpenzimet e mbuluara)

Si të aplikoni?

Për të aplikuar për ndonjërën nga pozitat, ju duhet të paraqiteni personalisht tek pika jonë. Kandidatët duhet te jenë serioz, te pergjegjshëm dhe të ndershëm.

KAG Oil Footer

Shikime 1477
Kategoria Administratë
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC