Extreme Pizza

Kamarier (5), Ndihmës Kamarier (5)

	 	 

Expreme Pizza

Extreme Pizza shpall konkurs pune për 5 kamariera dhe 5 ndihmes kamariera me përvoj pune, të cilët kërkohen të jenë të kujdesshëm, energjik dhe të gatshëm për një ditë dinamike në punë!

Për aplikim dhe më shum informata na telefononi apo në viber shkruani:

+38343763552

Tag shokun kamarier, kallxoja konkursin!

#ExtremePizza #ExtremeJob #ExtremGoood

Shikime 388
Kategoria Gastronomi
Skadon 15 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC