Vënde të lira për gjermanofolës

Projekti: INBOUND

Baruti është në rritje të kuadrit të punëtoreve gjërmanofolës te nivelit C1, për njërin prej klientëve tanë ndërkombëtarë.

Të gjithë të punësuarit e ri, do të jenë fitues të shumës 100€!

Gjatë takimit, do t’ju njoftojmë edhe për bonuset tjera shtesë të vazhdueshme.

  • Pozita e hapur: Agjent/e Udhëtimesh;
  • Orari i punës: 08:00 – 23:00, e hënë - e diele (me turne);
  • Vendndodhja: Prishtinë;
  • Fillimi i punës/trajnimit: 14 Qershor.

Nëse besoni se jeni kandidati/ja i/e duhur, dërgoni CV tuaj në job@baruti.ch  deri me date 30 Qershor, ose mund të telefononi në: 038 660 660.

Për më shumë, ejani dhe na vizitoni direkt në zyret tona!

Mirëpresim aplikimin tuaj!

Shikime 2521
Kategoria Telekomunikim
Skadon 7 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC