Kaçinka

Menaxher/e i/e Zyrës së Planifikimit - Arkitekt/e (Inxhinier/e) i/e Ndërtimtarisë

Kërkohet menaxher i zyrës së planifikimit

Kompania kosovare-gjermane  kërkon menaxher  për zyrën e planifikimit në Prishtinë apo në Ferizaj:

Arkitekt/e ose inxhinier/e  i ndertimtarisë

Profili juaj:

  • Diplomë në arkitekturë ose inxhinieri ndërtimore
  • Përvojë profesionale disa vjeçare në planifikimin e ndërtimit
  • Njohja e mirë e softverëve përkatës si Excel etj., përvoja në aplikacionet CAD është e dëshirueshme
  • Njohja e gjuhës gjermane është përparësi
  • Të punoni me besueshmëri, përgjegjësi, të vendosur dhe të përkushtuar.

Detyrat tuaja, përqendrimi:

  • Planifikimi I objekteve ndërtimore nga konstrukcioni i drurit(timber construction)
  • Projektimi
  • Menaxhimi i një ekipi të planifikimit
  • Komunikimi me partnerët e kompanisë

Ne ofrojme:

  • Një ekip mendje hapur në një kompani atraktive
  • Detyra tërheqëse
  • Kushtet profesionale të punës
  • Një shpërblim (pagesë) meritore

Jeni të interesuar?

 I mirëpresim dokumentat kompletuar për aplikim ( CV dhe portfolio).

Personi kontaktues:

E-mail: m.burrniku@kacinka.com

Leiter/in Planungsbüro gesucht

Kosovarisch-deutsches Unternehmen sucht für Planungsbüro in Pristina oder Ferizaj

Architekt/in oder Bauingenieur/in

Ihr Profil:

  • abgeschlossenes Studium in Architektur oder Bauingenieurwesen
  • mehrjährige Berufserfahrung in der Bauplanung
  • gute Kenntnisse in einschlägiger Bürosoftware wie Exel, Erfahrung in CAD-Anwendung wünschenswert
  • Deutschkenntnisse von Vorteil
  • Sie arbeiten zuverlässig, verantwortungsbewusst, zielstrebig und engagiert.

Ihre Aufgaben, Schwerpunkte:

  • Werkplanung von Gebäuden im Holzbau
  • Entwurfsplanung
  • Leitung eines Planungsteams
  • Kommunikation mit Partnern des Unternehmens

Wir bieten

  • ein aufgeschlossenes Team in einem attraktiven Unternehmen
  • spannende Aufgaben
  • professionelle Arbeitsbedingungen
  • eine angemessene Vergütung

Interessiert?

Wir freuen uns auf Ihre aussagefähigen Bewerbungsunterlagen.

Ansprechpartner:

Shikime 879
Kategoria Arkitekturë
Skadon 15 ditë
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us