Asel Naz Concept

Dy Rrobaqepëse Për Perde (Prishtinë, Ferizaj)

	 	 

Asel Naz Concept shpallë konkurs për:

Dy Rrobaqepëse Për Perde (Prishtinë, Ferizaj)

Një për selinë tonë në Ferizaj (Magjistralja Prishtinë - Ferizaj), dhe një për selinë tonë ne Veternik, përballë Grand Store (Prishtinë).

Aplikoni duke kontaktuar në numrin e telefonit: 049 33 49 22 deri me datë 29 Qershor, 2021
Shikime 537
Kategoria Art & Dizajn
Skadon 6 ditë
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC