N.T.P FORCA

Punëtorë për ngarkim dhe transport të qeramikës (2)

	 	 

FORCA QERAMIKE - SANITARI shpallë konkurs pune per:

Punëtorë për ngarkim dhe transport të qeramikës (2)

Te interesuarit duhet te posedojne leje qarkullimi, kategoria B, moshe nga 18 - 40 vjeç, dhe mundesisht te jene banor nga rrethina e Fushe Kosoves.

Orari i punes: 08:00 - 18:00,

Pagesa: Sipas marrveshjes,

Adresa: Rruga e Pejes, Fushe Kosove.

Aplikoni duke u lajmeruar ne numrin e telefonit: +383 49 390 821 deri me date 28 Qershor, 2021

Shikime 795
Kategoria Transport
Skadon 13 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC