Ecohome

Mjeshtër Metali (Saldues)

	 	 
EcoHome është kompani që merret me dizajnmin e Villave unike!
Qëllimi i EcoHome është të jetë një me natyrën.
 
Me rritjen e punës, na duhet të rrisim edhe stafin dhe po kërkojmë
  • 1 Mjeshter të Metalit i cili ka njohuri në Saldim.
Nr. Kontakues: 044 245298 Viber dhe 045 114 113.
Ecohome
Shikime 1318
Kategoria Të tjera
Skadon 11 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC