Pizza Hutt

Kamarier (3)

	 	 

Pizza Hutt

Pizza Hutt

Shpall Konkurs per:

  1. Kamarier (3)

Detyrat:

  • Te kete pervoje pune si kamarier,
  • Te kete deshire dhe ambicie per te punuar,
  • Te jete i gatshem per te punuar me orar te zgjatur nese eshte nevoja si dhe me nderrime,

Kualifikimet:

  • Shkolla e mesme e perfunduar,
  • Pervoja e punes (e preferueshme),

Të interesuarit mund të lajmërohen në ketë nr. tel apo viber: +38344943333

apo të paraqiteni direkt në Pizza Hutt, Ulpianë

Shikime 951
Kategoria Hoteleri
Skadon 2 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC