EPPC Kosova

Administratë, Kuzhinë, Kamarier/e, Barist/e

	 	 

EPPC Kosovo, kërkon Zyrtar/e Administrativ/e, Kamarier/e, Kuzhinier/Pastiçer, Mikpritës/e, Barist/e (Goter/e) dhe Enëlarës/e për klientin e saj, një ndër Lounge & Coffee Bar-et më të njohur në Prishtinë (Pejton).

 Pozitat e lira:                                        

 • Zyrtar/e administrativ/e;
 • Kamarier/e;
 • Kuzhinier/Pastiçer;
 • Mikpritës/e;
 • Barist/e (Goter/e);
 • Enëlarës/e.

 Specifikat e punës:                              

 • Kandidati/ja duhet të ketë së paku 1 vit përvojë pune;
 • Njohja e gjuhës angleze është përparësi;
 • Kandidati/ja duhet jetë në gjendje të punoj nën presion, shpejt dhe me efikasitet;
 • Orari i punës është me dy ndërrime;
 • Puna zhvillohet në gjashtë ditë të javës;
 • Puna jashtë orarit të rregullt paguhet shtesë.

 Të dhënat                                               

Pozicionet: Të ndryshme;

Lokacioni: Prishtinë (Pejton);

Paga: Konkurruese;

 Si të aplikoni:                                         

Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj dhe dokumentet e tjera shoqëruese duke përmendur pozicionin përkatës për të cilin aplikoni (p.sh. nëse aplikoni për Kamariere, në subject e shkruani ‘Kamariere’) në e-mail adresën:

kosovo@eppc.al

Ju do të kontaktoheni vetëm në qoftë se CV-ja juaj dhe dokumentet shoqëruese do të kualifikohen. Tek ne CV-ja juaj është e sigurt dhe trajtohet në konfidencialitet të plotë.

Shikime 1204
Kategoria Gastronomi
Skadon 10 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC