Joy Party & Gift Store

Shitës/e në dyqan, Mjeshtër i printimit dhe engravimit me laser

	 	 

Joy Party & Gift Store hap konkurs pune per dy pozita:

  • Shites/e ne dyqan
  • Mjeshter i printimit dhe engravimit me laser.

Te interesuarit ftohen te aplikojne duke derguar CV-te e tyre ne kete email: 

ismajlpnishi@gmail.com

Shikime 1366
Kategoria Shitje
Skadon 1 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC