Punsohu.eu

Asistent/e në Administratë

	 	 

Në kuader të Punesohu.eu, do te hapët qendra per plotesim te formularëve per te gjitha llojet e vizave, andaj shpallim:

K O N K U R S

Pozita: ASISTENT/E NË ADMINISTRATË

Vendi i punes: Prishtinë

Kushtet:

  • Mjafton përvoja juaj ne:
    • Plotesim te formularve per te gjitha llojet  e vizave;
    • Sigurime në udhetim;
    • Aranazhamane turiskte;
    • Rezervim te biletave dhe Aviobiletave.

Fillimi i punës me datën: 01.07.2021.

Ju lutem dergone CV-në në email: info@punsohu.eu

Për më shum info rreth Punesohu.eu bëj follow ne instagram @punesohu.eu https://www.instagram.com/punesohu.eu/

Shikime 4043
Kategoria Administratë
Skadon 16 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC