Endpoint

Lexues/e në Gjuhën Shqipe

	 	 

EndPoint shpallë konkurs për vende të lira pune.

KONKURS

Për 12 vende të lira të punës (orari 4 orë) për pozitën:

Lexues në Gjuhen Shqipe

Kualifikimet:

  • Student/e në përfundim të studimeve në fushën e gazetarise ose gjuhe dhe leteresi shqipe
  • Aftesi të shkëlqyeshme në lexim
  • Aftësi që të punojë në ekip si dhe në mënyrë të pavarur me një mbikqyrje
  • Aftësi menaxhuese, iniciative dhe kreativitet
  • Fleksibil në punë grupore dhe individuale
  • Aftesi komunikimi te shkelqyeshme
  • Eksperienca e punes perparesi
  • Mundesi e shkelqyer per te gjithe!
  • Aplikoni tani dhe behuni pjese e jona! 

Vendi punës: Prishtine

Të interesuarit mund të aplikojnë përmes adresës elektronike:

info@endpoint-ks.com duke dërguar CV-të e tyre.

Shikime 1863
Kategoria Të tjera
Skadon 9 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC