Minna Fashion

Agjent/e i/e shitjeve online permes rrjeteve sociale (2), Asistente e shitjes (2)

	 	 

Vende te lira pune | Prishtine (4)


Agjent/e i/e shitjeve online permes rrjeteve sociale Prishtine (2)

Kushtet per aplikim:

 • Te kete experience ne shitjet online permes rrjeteve sociale apo ngjashem
 • Te kete njohuri te gjuhes Angleze, ne te folur dhe ne te shkruar, gjuhet tjera jane perparesi
 • Te jete në gjendje të punojë rehat në një mjedis me ritëm të shpejtë.
 • Fleksibil ne orare dhe I/e sakt ne pune.
 • Përmbushja ose tejkalimi i targeteve të shitjes.
 • I gatshem te punoj ne pune grupore.
 • Shkollimi apo perfundimi i trajnimeve te cilat kane te bejne me poziten e lartcekur ka perparsi

Asistente e shitjes - Prishtine (2)

Kushtet per aplikim:

 • Të kenë eksperienc në sektorin e shitjes
 • Të jene komunikativë, aftësi në prezantimin e produkteve dhe të jenë në shërbim të shkelqyshëm ndaj konsumatorit.
 • Planifikon, drejton aktivitetin e shitjes
 • Mbikëqyrja e klientëve ne rajonin përkatës
 • Këshillimi i klientëve gjat blerjes
 • Prezantimi i produkteve dhe ofertave
 • Të jetë energjike, aftësi të punës nën stres, me vetë iniciativë

MINNA FASHION PRISHTINE gjendet në rrugen Kosta Novakoviq, me saktesisht ne lagjen Pejton perball Hotel Prishtina. Nese ju e keni të njejtin pasion për modë dhe dëshironi te jeni pjesë e brendit MINNA, bashkohuni me ne përmes pozitës së hapur: Asistente e shitjes.

Inkurajojme te gjithe ata te cilet kane aplkuar me heret por nuk kane pasur rastin te jene pjese e kompanise te aplikojne perseri.

Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutem dërgoni CV-në tuaj, dokumentet e tjera shoqëruese duke përmendur pozicionin për të cilin aplikoni në adresën: minnafashionhr@gmail.com apo në numrin: 045900069

Konkursi do te jete i hapur nga Data 25.05 – 15.06

Shikime 1978
Kategoria Shitje
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC