ProCon Group LLC

Business Development Manager

	 	 

ProCon Group LLC është në kërkim të një “Business Development Manager” që t'i bashkohet ekipit.

Ftojmë të interesuarit të na dërgojnë CV-në në e-mail adresën tonë info@procon-ks.com  

ProCon Group LLC është kompani konsulente me bazë në Prishtinë që ofron kryesisht shërbime të Marrëdhënieve me Publikut dhe Marketingut.

Për me shume informacione, klikoni:  www.procon-ks.com

https://www.facebook.com/ProConGroupLLC"

Afati i fundit për aplikim: 20 Qershor, 2021

Shikime 1863
Kategoria Menaxhment
Skadon 5 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC