Venus Hotel

Kamarier/e, Mirëmbajtës/e, Ndihmës Kuzhinier/e, Enëlarës/e

	 	 

Pozita: Kamarier/e

Njohja e gjuhës angleze obligative;
Të ketë aftësi te shkelqyera komunikuese;
I/e motivuar për punë;
Përvojë pune adekuate.

Pozita: Mirëmbajtëse

Të ketë aftësi të mira organizative;
Të jetë energjik dhe i/e motivuar;
Të ketë aftësi të punës në ekip;
Përvojë adekuate pune (e preferueshme).

Pozita: Ndihmës Kuzhinier/e

Të ketë aftësi të mira organizative;
Të jetë energjik dhe i/e motivuar;
Të ketë aftësi të punës në ekip;
Përvojë adekuate pune.

Pozita: Enëlarës/e

Të ketë aftësi të mira organizative;
Të jetë energjik dhe i/e motivuar;
Të ketë aftësi të punës në ekip;
Përvojë adekuate pune (e preferueshme).

Te gjithë të interesuarit për këto pozita duhet të dërgojnë CV-në  në e-mail adresën: hr@venushotel-ks.com për detaje të tjera +383 49 40 30 30 (whatsapp,viber).

Shikime 1078
Kategoria Hoteleri
Skadon 5 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Lipjan
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC