Dream Caffe

Kamarier/e, Banakier/e (Royal Mall)

	 	 

Dream Caffe hap konkurs për vende të lira në këto pozita:

  1. Kamarier/e
  2. Banakier/e

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

  • Aftësi të mira komunikimi;
  • Aftësi të mira prezantuese të shërbimeve dhe produkteve;
  • Respektimi i rregullave në punë.

Kualifikimet dhe kriteret e nevojshme:

  • Përgaditja shkollore – minimum shkolla e mesme hoteleri;
  • Njohja e mirë e punës me kompjuter;
  • Njohja e gjuhës angleze përparësi.

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes emailit: flaka.m.drv@gmail.com apo në numrin 045 442 212.

Shikime 798
Kategoria Hoteleri
Skadon 5 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC