Me Lugë

Kuzhinier, Ndihmës/e kuzhine, Shitës/e, Kamarier/e

	 	 

melugë është brend i ri i restorantit në Prishtinë. MeLugë eshte restorant i shërbimit të shpejtë të pjatave tradicionale kosovare. Vetë emri i restorantit tregon edhe konceptin e menduar te tij, e që është në shërbimin e ushqimit i cili hahet me lugë. Fokus specifik i brendit do të jetë shërbimi i ushqimit të shëndetshëm, i cili është pjesë ditore e çdo tavoline kosovare. 

Me luge eshte duke kerkuar: 

 

  • Kuzhinier (pervoj pune me ushqimet tradicionale);
  • Ndihmes kuzhinier/e;
  • Shites/e;
  • Kamarier/e.

 

Kualifikimet e kerkuara per keto pozita jane: 

  1. Aftesi ne pune ekipore 
  2. Aftesi organizative 
  3. Pervoja e mehershme e obliguar (2 vite pervoje pune). 

Te gjithe te interesuarit qe deshirojne te aplikojne, na kontaktoni ne 048 111 701 ose 049 990 115 cdo dite pune nga ora 08:00h -16:00h si dhe ne instagram ose facebook. 

Ju mirepresim! 

Shikime 747
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC