White Lounge

Shankist/e

	 	 

White Lounge

Shankist/e

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Përgaditja e të gjitha llojeve të kafeve që janë në menu;
  • Detyra të tjera rreth mirëmbajtjes së shankut, enëve dhe tavolinave.

Kualifikimet:

  • Përvoja e punës si shankist/e është përparësi;
  • Përvoja e punës në restorante është përparësi.

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në numrin: 044 398 000

Shikime 1004
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC