Chop Sandwich

Dërgues të Porosive (2), Ndihmës/e Kuzhine (2)

	 	 

Chop Sandwich shpall konkurs për këto pozita:

Dërgues të porosive (2)
Ndihmës/e kuzhine (2)

Detyrat dhe përgjegjësitë:
Për: Dërgues te Porosive

  • Dërgimi I porosive ne Prishtine, me motor dhe veture;
  • Marrja e porosive me raste.

Kualifikimet:

  • Përvoja e punës si dergues I porosive është përparësi;
  • Pervoja e punës në restorante është përparsi;
  • Patenta e shoferit per motor eshte perparsi.

Për: Ndihmëse kuzhine

  • Pergaditja e sandwich-eve dhe ushqimeve ne menu;
  • Detyra të tjera rreth mirëmbajtjes së kuzhines.

KUALIFIKIMET

  • Përvoja e punës si kuzhinier/e është e domosdoshme;
  • Pervoja e punës në restorante te shpejta është përparsi.

Mënyra e aplikimit:

Dërgoni CV në e-mail tonë: chopsandwichclub@gmail.com 
Mund të na kontaktoni edhe në viber: +383 44 991 738 ose në rrjetet tona sociale: 

Instagram: @chopsandwichclub
Facebook: /chopsandwichclub

Adresa: Hajdar Dushi, no: 42, Prishtine 10000, Kosovo

Afati i fundit për aplikim: 18 Qershor, 2021

 

Shikime 1281
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC