Pasta Fasta

Shpërndarës Ushqimi, Ndihmëse e Kuzhinës, Shankiste

	 	 

1. SHPERNDARES USHQIMI (me skuter)

  • Shperndarje e pastave me skuter , korrektesi tek klientet.
  • Mirembajtje e vendit te punes.
  • Miresjellje dhe komunikim adekuat me klientet.

2. NDIHMESE E KUZHINES 

  • Pergatitje te nevojshme , grirje te perimeve, zierje te pastave.
  • Mirembajtje e vendit dhe eneve te punes.
  • Shkathtesi dhe fleksibiltet gjate orarit te punes.

3. SHANKISTE

  • Sherbim i pastave tek klientet.
  • Miresjellje dhe komunikim adekuat me klientet.
  • Mirembajtje e vendit te punes.
  • Shkathtesi dhe fleksibilitet gjate orarit te punes.

Per aplikim ne numrin e telefonit: 049430113

Shikime 1960
Kategoria Gastronomi
Skadon 1 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC